zadania

Rozwijaj się i poznawaj historię przetrwania walcząc z tajemniczym przeciwnikiem rasy ludzkiej. Codzienne misje w obozowiskach i innych schronieniach dla ocalałych pomogą ci w szybszym osiągnięciu Twojego celu. Odszukaj fragmenty obszernej i wielowątkowej historii zespołowej, weź udział w rozwoju świata gry wraz innymi bohaterami.

Codzienne zlecenia

W obozowiskach i innych schronieniach dla ocalałych stale potrzebni są bohaterowie aby wykonywać ważne oraz niebezpieczne zlecenia związane z obroną i zaopatrywaniem tych miejsc we wszystko to, co jest im niezbędne by przetrwać. Zdobywanie artefaktów, pożywienia, wody, zapasów paliwa i środków medycznych, eliminacja konkurentów, oczyszczanie terenów z mutantów i inne codzienne zlecenia czekają na Ciebie.

Za wykonanie zleceń obozowiska wynagradzają bohaterów na dwa sposoby: podnosząc poziom reputacji i wypłacając pieniądze. Im wyższy poziom reputacji, tym szerszy dostęp do uzbrojenia oraz lepszych i rzadziej występujących przedmiotów.

Zadania różnią się w zależności od wybranego trybu gry:

Typy zadań

  • Tryb gry drużynowej (PvP)
    Zadania specjalne nastawione są na przebieg trwającego meczu drużynowego. Na przykład, sposób eliminacji przeciwnika strzałem w głowę (ang. headshot), rodzaj zwycięstwa (zebrane zostały wszystkie kluczowe przedmioty) lub działania specjalne (ani razu nie zginąć w trakcie walki).
  • Tryb swobodnej gry (PvE)
    Zadania składają się z różnych misji rozrzuconych po całej mapie i rozkrywających podstawową informację związaną z historią przetrwania obozowisk dla ocalałych.
  • Tryb współpracy (CO-OP)
    Misje oparte o wykonywanie długich zadań powiązanych z kluczowymi wydarzeniami w świecie gry.

Historia zespołowa

Oprócz zadań codziennych w świecie gry występuje globalna i wielowątkowa historia na rozwój której wpływają osoby takie jak Ty – bohaterowie nowego świata. Na przykład, wykonywanie określonego zadania powiązanego z fabułą gry, może prowadzić do rozwoju wydarzeń w różnych kierunkach, co w rezultacie wpływa na ogólny przebieg historii.

Historia zespołowa zawiera kilka obszerniejszych rozgałęzień fabularnych, które stopniowo odsłaniają historię przetrwania resztek ludzkości po koszmarnej katastrofie biotechnologicznej.

Pewne fragmenty historii zespołowej zostały ukryte i obozowiska dla ocalałych nie zlecają powiązanych z nimi zadań. Uczestniczyć w niej można wyłącznie niezależnie poszukując i rozkrywając tajniki świata gry Survarium.